Hakkımızda

 
2016 Yılında İstanbul/Beyazıt'ta çanta ve saraciye alanında ticari faaliyetlerine başlayan Bizim Çanta, Türkiye'de sektörün en büyük E-ticaret firması olma yolunda adım adım ilerliyor.
 
Binlerce model, renk ve ürünü ayağınıza kadar getiriyoruz. Sezonun en güzel ürünlerini sizlere en ucuz ve en uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunan Bizim Çanta, Türkiye'nin 7 büyük e-ticaret pazarında sürekli büyüyerek faaliyetlerine devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizi düşünüyor ve ona göre hareket ediyoruz. En az sizin kadar bütçenizi umursuyor ve sizlere piyasa fiyatlarının altında fiyat sunmak için çaba sarf ediyoruz. Sezonun en trend ürünlerine; Kapıda Ödeme, Kredi Kartı ve havale & EFT ödeme seçenekleriyle sahip olabiliyorsunuz.
 

Vizyonumuz

 

Dünya'da ve Türkiye'de bu sektörün en güvenilir firması olmak. Global ölçekte Türkiye'yi temsil etmek. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak.
 

Misyonumuz

 
Öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmetler sunmak.
 

Temel Değerlerimiz

 

Kişisel bilgilerin gizliliği Üretkenlik Yenilikçilik Kanun ve yasal düzenlemelere uyum Şeffaflık
Çerez Kullanımı