İş Ortaklığı

 

Müşterilerimiz her zaman önceliğimiz!

Müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini, her zaman ve her yerde, teknoloji ile yaşatmak.


Milyonlarca ürünü en uygun fiyatlarla, her yaştan, her cinsiyetten ve her tarzdan çanta, valiz, cüzdan, kartlık, kemer, laptop çantası, ruhsat kılıfı, hediye seti, spor & fitness çantaları, anne bebek bakım çantaları, aksesuar ve spor outdoor modelleri BizimÇanta'da.


Ürünlerinizin Bizimcanta.com'da Satılmasını İster Misiniz ?


Moda & aksesuar alanında hizmet veren bir üreticiyseniz, özel tasarım çantalar üreten bir tasarımcıysanız, çanta, cüzdan,  aksesuar ve valiz gibi çeşitli ürünlerin ithalatçısı veya üreticisiyseniz ürünlerinizin Bizimcanta.com'da yer almasını sağlayarak tüm Türkiye'ye satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Güçlü ve kurumsal bir organizasyonun parçası olarak Bizimcanta.com başta olmak üzere hiç bir operasyonel yükümlülük altına girmeden Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarında ürün ve markalarınızın yer almasını sağlayabilirsiniz.


Tedarikçi Adaylarında Bulunması Gereken Temel Gereksinimler ?


Moda & aksesuar sektöründe faal bulunulması ve stoklu ürünlere sahip olunması.
Sözleşme yükümlülüklerini zamanında yerine getirecek disiplinli bir hizmet anlayışı.


Tedarikçi Olmak İçin Yapılması Gerekenler ?


Firma veya şahsınızı tanıtan detaylı bir bilgi formu ile ürünlerinizi net ve apaçık bir şekilde gösteren materyaller ( fotoğraf, video vb. ) ile info@bizimcanta.com adresine mail atarak ön başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz.


Başvuru Değerlendirme Süreci


Ön başvuru sürecisinin tamamlanması ile birlikte organizasyonumuza dahil olması uygun bulunan tedarikçilere tedarik yönetim departmanımız telefon ile ulaşmaktadırlar.
Çerez Kullanımı